AnaSayfa
Kurumsal İşbirliği

 

Tam Eğitim Bursu kapsamında okuyan öğrenciler TED misyonu doğrultusunda vatansever, yüksek nitelikli, çözüm odaklı, lider bireyler olarak yetiştirilirler.

Türk Eğitim Derneği Tam Eğitim Bursu uygulamasında amaç öğrenciye maddi destek sağlamak değil, öğrencinin tüm eğitim giderlerinin karşılanması olduğu için maliyet yükselmektedir. 2018–2019 eğitim-öğretim yılı için bir öğrencinin ortalama maliyeti 19.500 TL’dir. Bu tutarın 4.500 TL’si bağışçıdan alınmakta, geri kalan kısmı ise Dernek tarafından karşılanmaktadır. Türk Eğitim Derneği kamuya yararlı dernek statüsünde olduğundan yapılacak bağışlar kurumların gider matrahlarından düşülebilmektedir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projelerinizi eğitim alanında gerçekleştirmek istiyorsanız, en az 10 öğrenciye Tam Eğitim Bursu desteği vererek Kurumsal Eğitim Meşalemiz olabilir  Denizbank, Kahve Dünyası ve Finansbank’ın yaptığı gibi yüzlerce çocuğun eğitim hayatını aydınlatabilirsiniz.

-Bronz Meşale Min 10 Adet Tam Eğitim Bursu
-Gümüş Meşale Min 20 Adet Tam Eğitim Bursu
-Altın Meşale Min 30 Adet Tam Eğitim Bursu


Finansbank, her yıl müşterilerine göndereceği yılbaşı hediyelerine ayırdığı bütçeyi 2007 yılından itibaren, 11 yıl boyunca Türk Eğitim Derneği’nin Tam Eğitim Bursu sistemine ayırdı. Bu sayede yüzlerce öğrenci üniversite eğitiminin sonuna kadar okuma fırsatı buldu.

Denizbank başlattığı “Tarım Seferberliği” kapsamında üreticilere sağladığı desteğin yanı sıra, çiftçi ailelerin çocuklarına da “umut” oldu. Seferberlik kapsamında Tam Eğitim Bursu sistemine alınan çiftçi çocukları TED okullarında eğitim almaya başladılar.

Ortadoğu Rulman Sanayii (ORS), yaktığı meşaleyle, çalışanlarının çocuklarına TED okullarında eğitim alma olanağı sunuyor.

Groupama, öğrencilere burs vermenin yanı sıra Türk Eğitim Derneği ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile okulların akademik başarı farklılıklarını ortadan kaldırmak üzere İlköğretim Okullarında Eğitim Kalitesinin Geliştirilmesi Projesi – Başarı Her Yerde” projesini de hayata geçiriyor.

 

 

 

 

 

 


Belgin Basar
0212 272 33 60

Kurumsal İşbirliği Yaptığımız Firmalar

 


 

 
   

 

 

 

  
 
M. Kemal Atatürk
 
 
 
 
Kurumsal
Araştırma ve Yayınlarımız


 
TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ
Kızılırmak Caddesi No: 8 Kocatepe / ANKARA • T : 0312 939 50 00 • F : 0312 417 53 02