Genç Meşalelerin Görüşleri
Bahtiyar Kaba 2003’den beri Meşale!
Boğaziçi Üniversitesi
Bilgisayar Mühendisliği

"TED'li olmak her şeyden önce benim için güven anlamına geliyor. Büyük bir ailenin parçası olduğunuzu bilmek çok güzel bir duygu… Nereye gitsem bana yardımcı olacak bir TED mezunu bulacağıma ve bana ilgi göstereceklerine inanıyorum."
 İrfan Harmancı 2003’dan beri Meşale!
İstanbul Teknik Üniversitesi
İnşaat Mühendisliği

"TED ailesinin bir parçası olmak geleceğe daha umutla bakmamıza yol açıyor. Bu nedenle tüm başarılı öğrencilere 'Tam Eğitim Bursu' sınavına mutlaka katılmalarını ve yeni bir yaşama adım atmaktan korkmamalarını öneriyorum."

Melih Geyik
2003’den beri Meşale!
Pamukkale Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

"TED Polatlı'yı TED Polatlı yapan herkes. Ömrüm boyunca unutmayacağım ve iletişimimi de koparmayacağım çok değerli insanlar."
 
Sonay Fındık2003’den beri Meşale!
Afyon Kocatepe Üniversitesi
Matematik Bölümü Mezunu

"Bizim burada görmemiz gereken, bu aileye ne kadar sahip çıkarsak yarın bizim gibi mutlu olacak ve eğitim-öğretim alma fırsatı yakalayacak kardeşlerimizin olmasını sağlayacağız. Hepimiz bu ülkenin bir evladı, bu ailenin bir parçasıyız."

Türker Tola
2003’den beri Meşale!
Hacettepe Üniversitesi
Türk Dili ve Edebiyatı

"Kendi geleceğini kurabilmeyi böyle bir projeye borçlu olan biri olarak kanaatim şudur ki vefa duygumun görev bilincine dönüşmesi zaruridir. Aksi takdirde Tam Eğitim Bursu projesinin ruhundan ve bilincinden uzaklaşılmış olur."
 
  
Yavuz Süleyman Topak
2009’dan beri Meşale!
Gazi Üniversitesi
Kamu Yönetimi

"Bazen öyle sıkıştığım günler oldu ki bütün bir hafta sonu yatağımda aç yattım. Doksan yedi defa belediye otobüsüne kaçak bindim. Arkadaşlar arasında buna güleriz ama maddi sıkıntıların insana neler yaptırdığı da ayrı bir gerçek."


TED Üniversitesi Yerleşkesi, Ziya Gökalp Caddesi No:47 H Blok Kolej Ankara • Telefon: (+90 312) 418 06 14, 417 42 02 • Fax: (+90 312) 417 53 65
Her hakkı saklıdır. © Türk Eğitim Derneği