İnternet Bankacılığı ile Destek Olabilirsiniz

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamaları kullanımlarınızda, banka sayfalarında bulunan (Denizbank, Finansbank, İş Bankası,Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası) bağış butonunu tıklayıp Türk Eğitim Derneğini seçerek dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz.

Küsuratlarınızı Yuvarlayabilirsiniz

Yuvarla uygulamasını telefonunuza indirerek alışverişlerinizdeki kuruş küsuratlarını (maksimum 0.99 kuruş) bağış fonumuza gönderebilirsiniz. Uygulamayı telefonlarınıza indirebilirsiniz.

TED Dükkan Ürünlerinden Alabilirsiniz

TED Dükkan'da yapılan satışlardan elde edilen gelirin tamamı Türkiye genelinde TED bursları ile eğitimine devam eden maddi imkanları kısıtlı öğrencilere, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla katkı sağlamaktadır.
Detaylar için : Türk Eğitim Derneği İktisadi İşletmesi

Gönüllü Olabilirsiniz

TED Gönüllüleri arasında yerinizi alarak Türk Eğitim Derneğinin eğitim alanındaki sivil inisiyatif olma bilinci ve sorumluluğu ile yapacağı sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunabilirsiniz.
Bilgi için :info@ted.org.tr

İyilik Kazansın ile Türk Eğitim Derneği’ne Destek Olabilirsiniz

İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde cebinizden fazladan para çıkmadan sadece platforma kayıt olup Türk Eğitim Derneği’ni seçerek destek olmaya hemen başlayabilirsiniz.
Detaylar için: İyilik Kazansın

Adımlarını Help Steps adımlarına çevir ile Türk Eğitim Derneği’ne Destek Olabilirsiniz

Türk Eğitim Derneği Help Steps’te! Adımlarınız çocuklara umut olsun
1. Uygulamayı indir
2. Yürümeye/koşmaya başla
3. Adımlarını Help Steps adımlarına çevir. Uygulamada bulunan‘Dönüştür’ düğmesi yardımıyla reklamı izle ve adımlarını iyiliğe dönüştür.
4. Sağduyu Kampanyaları bölümünden Türk Eğitim Derneğini seç ve ‘Adım Gönder’ düğmesi ile adımlarını kampanyamıza aktar.

Kurumsal hediyelerinizi Bi’fazlası’ndan alarak Türk Eğitim Derneği’ne destek sağlayabilirsiniz.

Kurumsal hediyelerinizi Bi’fazlası’ndan alarak Türk Eğitim Derneği’ne destek sağlayabilirsiniz.

Doğum günlerinde İyilik Paylaş ile Türk Eğitim Derneği’ne destek sağlayabilirsiniz.

İyilik Paylaş, doğum gününüzde; seçtiğiniz bir vakıf, dernek ya da sivil toplum kuruluşu için bağış toplayabileceğiniz ya da devam etmekte olan kampanyalara tek tıkla destek verebileceğiniz sosyal bağış platformudur.