IMG_7495
  • Türk Eğitim Derneği bugüne kadar onbinlerce çocuğa destek olmuş, çok sayıda öğrencinin yaşamını değişmiştir. Derneğe yapılan her katkı, bir çocuğun yaşamını aydınlatmak için kullanılır. Sizin katkınızla bir çocuk TED’in Tam Destek Burslu öğrencisi olacak, kendini farklı alanlarda geliştirme olanağı bularak iyi bir meslek sahibi olacaktır. Bu şekilde ülkemizin geleceğine de katkı sağlayabilirsiniz.


  • Yardımseverlik koşusu ile takım ruhunu keyif alarak yaşarsınız ve bu koşu ile bir çocuğun hayatına dokunabildiğiniz için kendinizi iyi hissedersiniz. Takım arkadaşlarınızdan biri Türk Eğitim Derneğinin bursu ile okumuş biri olabilir. Böylece küçük bir desteğin bir insanın yaşamında neler değiştirdiğini birebir deneyimleyebilirsiniz. Yarışırken takım arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin desteğini hissetmek gibi harika bir fırsatı da yakalayabilirsiniz.


  • Yardımseverlik koşusuna katılım sağlayarak sosyal çevrenizle kurduğunuz etkileşimler sayesinde sadece bağış toplamazsınız, aynı zamanda imkânsızlıklar içerisinde başarılı olmaya çalışan çocuklar için farkındalık yaratırsınız.