Birlikte Koşalım

EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ İÇİN KOŞAR MISINIZ?

Türk Eğitim Derneği olarak 95 yıldır “Eğitim Değiştirir” inancıyla maddi imkânı yeterli olmayan başarılı çocuklarımıza burs desteği sağlıyoruz. Zira, ülkemizin her sorununun altından çocuklarımıza iyi bir eğitim, farkındalık ve bir dünya vatandaşı olma bilinci vererek kalkabileceğimize inanıyoruz. Ülkemize yapabileceğimiz en önemli yatırımın eğitim olduğu inancıyla 5 Kasım 2023 Pazar günü 45.İstanbul Maratonu’nda yerimizi alıyoruz ve eğitime gönül vermiş tüm dostlarımızla birlikte devlet okullarında okuyan ve maddi imkânsızlıklar içinde yaşayan 750 başarılı çocuğumuzun bir yıllık burs masrafını karşılamak için harekete geçiyoruz. Bir öğrencimizin bir yıllık eğitim bursu 7.000 TL’dir.

YARDIMSEVERLİK KOŞULARINA KATILMAK İÇİN;
1
İstanbul Maratonu’na kaydınızı yaptırın. event.spor.istanbul
2
Bağış toplama platformu olan İyilik Peşinde Koş ipk.adimadim.org adresinden ‘Türk Eğitim Derneği-Eğitim Değiştirir’ kampanyasını seçin ve kampanyanızı başlatarak çevrenizden destek isteyin.
3
Sporcuların kampanya oluşturabileceği tarih: 9 Ekim 2023 Bağış kampanyasının başlayacağı tarih: 23 Ekim 2023 Bağış kampanyasının sonlanacağı tarih: 20 Kasım 2023
4
5 Kasım’da İstanbul Maratonu’na katılarak hem yardım etmenin mutluluğunu yaşayın hem de eğlenceli bir aktiviteye dahil olun.
Detaylı bilgi için: adimadim@ted.org.tr
312 939 50 45